Teamwork leidt tot mooi resultaat
Eerder dit jaar begeleidde Dutch Dream Group Albert Bloem bij de succesvolle verkoop van Talent voor Transitie. Talent voor Transitie groeide sinds de oprichting uit tot een impactvolle speler in het verbinden van jong talent aan de maatschappelijke opgaven binnen de energietransitie. Met tientallen opleidingslichtingen en honderden projecten binnen de energietransitie is een stevig fundament gelegd. Na negen jaar ondernemerschap en de opbouw van een sterke community van jonge professionals in de energietransitie, brak voor Bloem het moment aan om het bedrijf over te dragen en ruimte te maken voor een volgende fase.
Rol Dutch Dream Group
Dutch Dream Group begeleidde het traject, met aandacht voor zowel de strategische positionering als de persoonlijke kant van de overdracht. De uitdaging lag in het vinden van opvolgers die niet alleen de organisatie konden voortzetten, maar ook een duidelijke visie hadden op verdere groei en verbreding. Dit heeft geresulteerd in een overname door Jasper Schaap en Dries Veldman, twee ervaren ondernemers met een sterke achtergrond in de publieke sector en energietransitie.
Nieuwe fase voor Talent voor Transitie
Met de nieuwe eigenaren gaat Talent voor Transitie een volgende fase in, waarin de focus verschuift van het opleiden van starters naar het verder ontwikkelen van professionals tot volwaardige adviseurs. Daarmee blijft de organisatie bouwen aan haar missie: het versterken van talent en het versnellen van de energietransitie in Nederland.
Het verkopen van een onderneming is teamwork
Ben van Moerkerk en Sven Zondervan (begeleidende adviseurs Dutch Dream Group): “Het verkopen van een onderneming vereist teamwork tussen de verkopende partij en de adviseurs. Vanuit DDG kijken we terug op een intensieve en daardoor mooie samenwerking met Albert Bloem en Stefan Bakker van Talent voor Transitie. In goed overleg, met openheid en transparantie, hebben we uiteindelijk een mooi resultaat behaald.
Albert Bloem (voormalig eigenaar Talent voor Transitie)
“Ik wil Dutch Dream Group bedanken voor de persoonlijke begeleiding tijdens dit verkoopproces. Deze samenwerking eindigt voor mij niet bij de notaris maar vindt vast vervolg in de toekomst.”
Over Talent voor Transitie
Talent voor Transitie ontwikkelt en begeleidt jonge professionals die impact willen maken in de energietransitie, via een traineeship en intensief ontwikkelprogramma. Daarnaast verbindt het deze talenten aan organisaties in de energiesector om duurzame projecten en maatschappelijke transities te versnellen. www.talentvoortransitie.nl
Op de foto: Albert Bloem in het midden, links Dries Veltman, rechts Jasper Schaap